Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Протеини

Протеинот од сурутка е најпопуларниот избор поради неговата достапност. Најчестото име за овој тип на протеин е Whey Protein. За неговото производство се користи концентрат од протеин од сурутка. Содржи од 70 до 80% протеини со низок процент на масти и лактоза, кои му даваат подобар вкус и текстура.

Прикажани 1–18 од 71 резултати

Затвори
error:
Кошничка затвори