Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

BioTechUSA Shaker Wave 600ml

Бренд:
Шифра: N/A

Original price was: 250 ден.Current price is: 190 ден.

  • Идеален за сите видови мешани пијалоци
  • Нема истекување на вода, капа и капак што се врти
  • Заоблен екран за да се избегнат грутки
  • Оценета скала во ml и oz
  • Произведено од висококвалитетен полипропилен с.п
  • Отпорен на кршење, безбеден за миење садови, микробранови и фрижидер
  • Нетоксична пластика без Bpa
  • Во согласност со прописите за храна
  • Пластика од европско производство

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Лесна технологија за извртување

Омилениот шејкер во Европа стана уште подобар. Целосно ги редизајниравме популарните превиткувани затворачи на нашите шејкери и ги направивме помазни за употреба од кога било. Малото капаче и големиот капак треба да се извртуваат, така што нема случајно истурање во вашата торба за вежбање поради капаци или капачиња кои се откачуваат. Пробајте еден од нашите нови шејкери и почувствувајте ја разликата сами!

100% отпорен на истекување

Во производството на капачето и капакот се користеше помек вид пластика. Резултатот е совршено вклопување помеѓу капачето, капакот и шишето. Оваа уникатна иновација целосно го спречува истекувањето на вода.

Нема загарантирано истекување на вода!

Протресете поефикасно

Развивме заоблен екран, што доведува до поефективна способност за мешање на шејкерот. Поголемата ефикасност на шејкерот се должи на поголемата површина на екранот и затоа поголемата брзина на проток на течноста низ екранот.

Капачето и капакот не се поврзани

Нашите шишиња за шејкер се удобни за пиење. Капачето не е поврзано со никакво дополнително пластично парче со капакот. Ова спречува какви било нарушувања на носот или челото додека пиете.

Дополнителни информации

Боја

Black, Blue, Green, Magenta, Transparent

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: BioTechUSA Shaker Wave 600ml Original price was: 250 ден.Current price is: 190 ден.
Избери опции
error:
Кошничка затвори