Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Изолат Whey

Дали сакате да изградите мускули и да ги изгубите телесните масти во исто време? Строгата диета би била фатална бидејќи би ослабеле, но во исто време би се лишиле и од важни протеини за одржување на мускулите. Суплементи како протеински прав направени од протеин од сурутка ви ги обезбедуваат потребните амино киселини, но исто така содржат масти и лактоза. Градење мускули додека истовремено губите маснотии, дали е тоа воопшто можно? Се разбира, со Whey Protein Isolate можете да го направите ова многу лесно.

Се прикажуваат сите 17 резултати

Затвори
error:
Кошничка затвори