Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Yava Labs Pure Iso Whey, 2kg

Бренд:
Шифра: N/A

Original price was: 4.190 ден.Current price is: 3.590 ден.

Добијте го горивото што ви е потребно за напојување преку вашите тренинзи со Yava Labs Pure ISO Whey. Преполн со 25 g висококвалитетни изолати на протеин од сурутка по порција, овој додаток им обезбедува на вашите мускули основни градежни блокови што им се потребни за да растат и закрепнат по интензивно вежбање.

Нето содржина: 2 kg | 67 порции

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Нашиот Pure ISO Whey има малку јаглехидрати и масти, што го прави одличен избор за оние кои внимаваат на нивниот внес. Ја дизајниравме нашата формула да биде лесно сварлива и брзо апсорбирана, за да можете да уживате во нејзините придобивки кога ви се најпотребни. Достапен во различни вкусови кои ја наводнуваат устата, тоа е лесен и вкусен начин да ги задоволите вашите дневни потреби за протеини.

  • 25 g протеин по порција
  • Ниски јаглехидрати и маснотии
  • Брза апсорпција

Употреба

Измешајте порција од 30 g (1 ниво на лажичка) Yava Labs Pure ISO Whey со 400 ml вода или млеко. Конзумирајте ја смесата директно по подготовката. Идеален за консумирање наутро, после тренинг, во текот на денот и пред спиење за да го поддржи закрепнувањето и растот на мускулите.

Складирање

Чувајте го овој производ на ладно и суво место подалеку од сончева светлина, не повеќе од 25°C. Секогаш чувајте го производот во добро затворен, оригинален сад и подалеку од дофат на деца.

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Дополнителни информации

Вкусови

Banana, Chocolate Ice Cream, Cookies with Cream, Vanilla Ice Cream

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Yava Labs Pure Iso Whey 2,6kg Banana Powerhouse MK
Гледате: Yava Labs Pure Iso Whey, 2kg Original price was: 4.190 ден.Current price is: 3.590 ден.
Избери опции
error:
Кошничка затвори