Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Scitec Shaker 700ml

Бренд:
Шифра: N/A

190 ден

  • Само додадете протеин во прав и млеко, вода или овошен сок во шишето со шејкер и протресете!
  • Не се потребни блендери!
  • Совршен придружник за патување, дома, канцеларија, училиште, теретана, па дури и автомобил!
  • Чашата и капачето со големина од 700 мл беа дизајнирани за цврсто, цврсто и без истекување секој пат кога ќе го ставите капакот!

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Брзо и лесно подготвува вкусни мешавини, шејкови, пијалоци и многу повеќе! Само додадете протеин во прав и млеко, вода или овошен сок во шишето со шејкер и протресете! Не се потребни блендери!

Дополнителни информации

Боја

Neon Yellow, Red, White

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scitec Shaker 700ml Powerhouse suplementi mk
Гледате: Scitec Shaker 700ml 190 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори