Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Yava Labs Complex Mass Pro, 6kg

Бренд:
Шифра: N/A

3.490 ден

Искусете го врвниот анаболен катализатор за мускулна маса со Yava Labs COMPLEX MASS GAINER PRO. Овој додаток во прав со висока моќност е прецизно дизајниран за поединци кои напорно тренираат и спортисти посветени на градење сериозна мускулна маса. Секоја дарежлива порција пакува огромни 70 g протеин од Whey Protein Concentrate (WPC), 116 g јаглехидрати кои ги поттикнуваат мускулите од малтодекстрин и 6 g креатин монохидрат што ги подобрува перформансите. Оваа сè-во-едно формула обезбедува сè што му е потребно на спортистот кој напорно тренира за да изгради густи мускули и сила. Најдобро од сè, нашата формула доаѓа во низа вкусни вкусови за да уживате.

Нето количина: 6 kg | 30 порции

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Yava Labs Complex Mass Gainer Pro

  • Огромна содржина на протеини од 70 g
  • Го поттикнува растот на мускулите
  • Ги подобрува перформансите
  • Богата со јаглехидрати

Употреба

Измешајте порција од 200 g (приближно 3,5 дозерки) од производот со 400-500 ml вода или млеко. Смесата консумирајте ја веднаш по подготовката. За оптимални резултати, користете наутро, после тренинг и во текот на денот по потреба.

Складирање

Чувајте го производот во добро затворен, оригинален сад, на собна температура и заштитен од светлина. Не заборавајте да го чувате производот подалеку од дофат на деца. Содржината се продава по тежина, а не по волумен. Секогаш повикувајте се на дното на пакетот за најдобриот датум пред крајот и бројот на ЛОТ.

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Дополнителни информации

Вкусови

Chocolate, Cookies, Vanilla

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Yava Labs Complex Mass Pro 6kg Chocolate Powerhouse mk
Гледате: Yava Labs Complex Mass Pro, 6kg 3.490 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори