Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Yava Labs Collagen + Hylauronic Acid 400g

Бренд:
Шифра: N/A

1.490 ден

  • Поддржува кожа, коса, нокти
  • Формула за здравје на зглобовите
  • Го подобрува обновувањето на мускулите
  • Високо со колаген

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Категорија:

Опис

Откријте ја тајната за сјајна кожа, вкусна коса и силни нокти со Yava Labs Collagen + хијалуронска киселина. Овој висококвалитетен додаток е дизајниран да ја поддржи вашата убавина од внатре кон надвор. Преполна со моќна мешавина на колаген, МСМ, глукозамин, витамин Ц и хијалуронска киселина, нашата формула помага во одржување на еластичноста на кожата и го поддржува здравјето на вашата коса, нокти и зглобови. Покрај тоа, помага во обновувањето на мускулите, што го прави сеопфатен додаток за здравје. Уживајте во придобивките во изборот на вкусни вкусови.

Предложена употреба
За оптимални резултати, измешајте 1 топка (20 g) од производот со 200 ml вода. Конзумирајте ја смесата директно по подготовката. Погрижете се добро да се измеша за правилно растворање на додатокот.

Предупредувања
Избегнувајте употреба доколку сте алергични на некоја од состојките на производот. Консултирајте се со лекар пред да го земете овој производ за време на бременост или доење. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана. Се препорачува здрав начин на живот и урамнотежена исхрана.

Складирање
Да се ​​чува во добро затворен, оригинален сад, на собна температура, заштитен од светлина. Се чува вон дофат на деца. Да се ​​чува на ладно и суво место подалеку од сончева светлина, не над +25C. Погледнете на дното на пакетот за најдобриот датум пред завршување и бројот на ЛОТ. Имајте предвид дека содржината се продава по тежина, а не по волумен.

Дополнителни информации

Вкусови

Grapefruit, Strawberry

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: Yava Labs Collagen + Hylauronic Acid 400g 1.490 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори