Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Cellucor C4 ORIGINAL (30 servings)

Бренд:
Шифра: N/A

1.250 ден

Додаток во исхраната со засладувачи

  • Бесплатна достава над 2000 ден
  • Достава во Скопје уште истиот ден
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Нето тежина: 6,5 g = 1 сервирање / 195 g = 30 сервирања

Поради содржината на креатин, производот е наменет само за возрасни. Содржи кофеин (150 mg во дневно сервирање). Не се препорачува за деца и бремени жени.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Дополнителни информации

Вкус

Green Apple, Pink Lemonade, Strawberry Margarita, Watermelon

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cellucor C4 ORIGINAL (30 servings)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледате: Cellucor C4 ORIGINAL (30 servings) 1.250 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори