Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Cellucor C4 Smart Shaker, 800ml

Бренд:

290 ден

Цврсти и безбедни од текници ✔

Дизајнирани за луѓе во движење, Smart Shaker нуди уникатна цедалка и капак отпорен на истекување. Едноставно – но сепак паметно, цврсто и безбедно од протекување. Понекогаш помалку е многу повеќе.

 

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Шејкер од C4, кој има своја посебна преграда за носење порција од вашите омилени додатоци. Без разлика дали тоа е пред тренинг или протеин, па дури и вашите дневни капсули.

Боја: Neon Yellow
Капацитет: 800 ml

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cellurcor C4 Smart Shaker Yellow Transparent 800ml Powerhouse Nutrition Macedonia
Гледате: Cellucor C4 Smart Shaker, 800ml 290 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори