Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Cellucor C4 SmartShake, 400ml

Бренд:

350 ден

Smart shaker цврст и безбеден од протекување.

Дизајнирани за луѓе во движење, SmartShake Shakers нудат уникатна цедалка и капак отпорен на истекување. Едноставно, но сепак паметно, цврсто и безбедно од протекување. Понекогаш помалку е многу повеќе.

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Придобивки

  • волумен до 400 ml (600 ml по раб)
  • изработена од висококвалитетна, издржлива пластика
  • капак со шарки
  • безбедно во машина за миење садови
  • Без BPA и DEHP

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cellucor C4 Smartshake 400ml Protein Shaker
Гледате: Cellucor C4 SmartShake, 400ml 350 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори