Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Universal Animal Pump

Бренд:

Original price was: 4.200 ден.Current price is: 3.690 ден.

Л-глутамин ✔ Креатин ✔ Кофеин ✔ 

Максимизирајте го вашаиот тренинг со првата инкапсулирана формула пред вежбање која содржи моќен пумпен комплекс со креатин, стимулативен комплекс (кој може да се отстрани), комплекс со азотен оксид и многу повеќе.

Нето количина: 30 пакетчиња

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

ПРИЛАГОДУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ PRE-WORKOUT СО ИЛИ БЕЗ СТИМ

Ако не ви се потребни дополнителни стимуланси, само извадете ја црвената пилула и ќе го добиете целосниот фокус и пумпање

  • Повеќе додатоци во еден за посилни и поголеми мускули
  • Научно формулиран за големина, дефиниција и васкуларност на мускулите
  • Практично, лесно за земање, пакет апчиња за пумпање мускули пред вежбање

„Pump“ е можеби најважниот физиолошки процес кога станува збор за градење мускули. Исто така, крвта богата со кислород и хранливи материи ги впива работните мускули, хранејќи ги за да може да расте. Не само што ве прави да изгледате поголеми, разнесувајќи ја целната мускулна група како балон, туку всушност ве прави поголеми со активирање на процесот на анаболизам. Овој процес на волуменизација на мускулите е критичен за растот на мускулите.

Со Animal Pump, првата инкапсулирана формула пред вежбање, дизајниравме формула специјално за „јачината на звукот“ додека ги подобруваме перформансите преку пет клучни комплекси:

  • Подлога за креатин матрикс со целосна дневна доза на напредни креатини за да изгледате потонирано и искоренето.
  • Експлозивниот комплекс на азотен оксид, збогатен со состојки за вазодилатација, наменет да ја максимизира пумпата со зголемување на производството на азотен оксид (NO).
  • Energy Rush Complex е комбинација од стимуланси дизајнирани да ве одведат до врвот на вашата игра. За оние кои се чувствителни на кофеин или оние кои тренираат ноќе, сите стимуланси во неговата формула се во една црвена капсула која лесно се препознава, што дополнително го издвојува од конкуренцијата. Оставете ги габите или извадете ги и зачувајте ги за подоцна.
  • Антиоксидативен комплекс кој вклучува екстракт од семки од грозје, корен од репка, зелен чај, алфа липоична киселина и многу повеќе.
  • Транспортен комплекс на пумпи со патентирани состојки вклучувајќи Cinnulin PF® и Bioperine®.

Поголемите “Pumps” доведуваат до раст на мускулите, толку е едноставно. Лесен за користење, удобен за носење во вашиот џеб или торба за вежбање, Animal Pump испорачува во теретана, секој пат.

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Universal Animal Pump (30packs) Powerhouse MK Suplementi
Гледате: Universal Animal Pump Original price was: 4.200 ден.Current price is: 3.690 ден.
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори