Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Hardcore Creamy Peanut Butter, 950g

Бренд:

390 ден

  • Кремаст путер од кикиритки
  • Состав: печени кикиритки 100 %
  • Без додаток на конзерванси и адитиви
  • Без глутен
  • Без шеќер
  • Бесплатна достава над 2000 ден
  • Достава во Скопје уште истиот ден
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hardcore Creamy Peanut Butter, 950g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледате: Hardcore Creamy Peanut Butter, 950g 390 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори