Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Hardcore Creamy Peanut Butter, 450g

Бренд:

200 ден

100% печени кикиритки Без глутен Без шеќер

Путерскиот крем од кикиритки на Hardcore Healthy Lifestyle е вкусен и кремаст намаз, изработен од 100% печени кикиритки. Без додаток на конзерванси и адитиви.

Нето содржина: 950g

Made in Macedonia

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Creamy Peanut Butter

Овој намаз е богат извор на белковини, здрави масни киселини и витамини. Со својот кремаст вкус и сочна текстура, путерскиот крем од кикиритки е одличен за намазвање на леб, додавање во кифлички или користење како состојка во слатки и солени рецепти. Без додадени шеќери или конзерванси, овој крем е природен избор за уживање во вкусот на кикиритките.

Состојки

100% печени кикиритки.

Складирање

Чувајте го производот добро затворено и на суво место.

Рок на употреба: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Hardcore Shop, Bitola, Macedonia

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: Hardcore Creamy Peanut Butter, 450g 200 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори