Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Trec Nutrition Protein Bar

Бренд:
Шифра: N/A

100 ден

  • Без додадени шеќери
  • Содржи природни шеќери
  • Висока содржина на протеини
  • Содржи засладувач – малтитол

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

PROTEIN BAR е вкусна високопротеинска лента без додадени шеќери, направена со премаз од млечно чоколадо (45%) и крцкав фил со вкус на нуга (15%) со фил од карамела.
Содржи засладувач – малтитол.

Овој бар обезбедува одличен протеински додаток и за спортистите и за поединците кои бараат поздрави алтернативи на стандардните закуски.
Без додадени шеќери. Содржи природни шеќери. Висока содржина на протеини.
Консумирајте 1-2 барови дневно, по можност со вода.

Предупредување: Прекумерното консумирање може да има лаксативно дејство. Производот може да содржи: други јаткасти плодови, јајца и соја. Урамнотежена исхрана и здрав начин на живот се важни.

Упатство за чување: Да се ​​чува на ладно и суво место, во затворено пакување, недостапно за мали деца. Заштитете се од прекумерно изложување на сончева светлина.

Дополнителни информации

Вкусови

Nougat & Caramel, Peanut & Caramel

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: Trec Nutrition Protein Bar 100 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори