Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Cellucor C4 Ultimate Pre-Workout Powder, 440g

Бренд:
Шифра: N/A

Original price was: 2.490 ден.Current price is: 1.790 ден.

Содржи CarnoSyn® бета аланин, амино киселина која се претвора во соединение во вашето тело наречено карнозин. Тоа е единствената патентирана и клинички проучена форма на бета-аланин за која е докажано дека ја поддржува мускулната издржливост.

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Категорија: Tag:

Опис

C4 ULTIMATE Е НАЈМОЌНИОТ C4 што сме го создале досега.

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Дополнителни информации

Вкусови

Icy Blue Raspberry, Strawberry Watermelon

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cellucor C4 Ultimate Pre-Workout Powder 440g Icy Blue Raspberry Powerhouse Skopje
Гледате: Cellucor C4 Ultimate Pre-Workout Powder, 440g Original price was: 2.490 ден.Current price is: 1.790 ден.
Избери опции
error:
Кошничка затвори