Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Applied Nutrition Sex Bomb For Her

Бренд:

1.190 ден

Sex Bomb е активен додаток за подобрување на либидото за жени кој работи на создавање побрза сексуална возбуда, зголемувајќи ја чувствителноста преку подобрен проток на крв.

Нето содржина: 120 капсули | 60 дози

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Зајакнувач на женско либидо

Секс активатор
120 капсули | 90 g | 60 порции

Sex Bomb е активен додаток за подобрување на либидото за жени кој работи на создавање побрза сексуална возбуда, зголемувајќи ја чувствителноста преку подобрен проток на крв.

Придобивки

  • Го промовира женското сексуално здравје
  • Зголемете го сексуалниот нагон
  • Халал сертифициран производ
  • Растителна лушпа за зеленчук е добро прилагодена за потрошувачи со диететски, религиозни или културни ограничувања

Употреба

Консумирајте 2 капсули дневно пред спиење.

Нутритивни вредности

Состав 1 порција (2 капсули)
KSM-66® Ashwagandha екстракт 400 mg
Мака прав (Мака екстракт 10:1) 200 mg
Muira Puama 200 mg
Екстракт од лист на дамијана 200 mg
Екстракт од Avena Sativa 200 mg
Цинк цитрат 20 mg

* Референтен внес на просечен возрасен (8400 kj/2000 kcal).

Други состојки

Растителна капсула школка (хидроксипропил метилцелулоза), агенси против стврднување (растителен магнезиум стеарат, силициум диоксид).

Тестирано за спортисти

Секоја серија од овој производ се тестира за забранети супстанци во рамките на мониторирана програма. Производите се подложени на ригорозно тестирање во лабораторија акредитирана ISO 17025 за да се обезбеди највисоко ниво на гаранција дека се побезбедни за употреба за спортистите.

GMP (Добра производствена пракса)

Овој производ е произведен во објект за GMP под строга контрола на квалитетот за да се обезбеди постојан висок квалитет што ги исполнува барањата на одобрението за ставање во промет (MA) или спецификацијата на производот.

Предупредување

Консултирајте се со квалификуван здравствен работник пред да го користите овој производ ако сте помлади од 18 години, ако сте бремени или доите бебе, или ако имате некоја позната или сомнителна медицинска состојба(и) и или земате какви било лекови на рецепт или ОТЦ . Да не се користи како замена за разновидна исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го овој производ на ладно и суво место, подалеку од деца. Не ја надминувајте препорачаната употреба. За алергени погледнете ги состојките со задебелени букви.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Производител: Applied Nutrition Limited, Unit AC2 Trio, Acornfield Road – Knowsley Industrial Park, L33 7UG, Велика Британија.

Дополнителни информации

Тежина 90 g

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Applied Nutrition Sex Bomb For Her (120 caps) Powerhouse Suplementi MK
Гледате: Applied Nutrition Sex Bomb For Her 1.190 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори