Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Trec Nutrition Beta Alanine 700

Бренд:

390 ден

БЕТА-АЛАНИН 700 содржи бета-аланин. BETA-ALANINE 700 се препорачува во сите спортски дисциплини, и аеробни и анаеробни

  • Нето количина: 90 капсули
  • Се препорачува во сите спортски дисциплини, и аеробни и анаеробни
  • 700 MG дел од бета-аланин

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Нутритивна вредност

Активни состојки Во 4 капсули** Во 2 капсули
Бета-аланин 2800,00 mg 1400,00 mg

 * Дневна доза од производот 

Употреба

Препорачана дневна порција е 4 капсули.

Измијте со прибл. 300 ml вода.

Во деновите на вежбање

4 капсули 30 мин. пред тренинг.

Во денови без вежбање

два пати на ден, по 2 капсули во секоја прилика, по можност 30 мин. пред вашиот оброк.

Складирање

Чувајте го ова пакување добро затворено на суво место, на температура од 15–25°C. Да се чува подалеку од дофат на деца.

Пакувањето содржи 90 капсули.

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Производ: Trec Nutrition Beta Alanine 700 Stimulansi. Потекло: Gdynia, Poland.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Trec Nutrition Beta Alanine 700 90caps Stimulansi Powerhouse mk
Гледате: Trec Nutrition Beta Alanine 700 390 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори