Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Nutrend Shaker, 600ml

Бренд:
Шифра: N/A

190 ден

Стилски и практичен шејкер со мотивационен натпис Changing The World Of Sports Nutrition. Шејкерот е ергономски обликуван и може безбедно да се користи во машина за миење садови, микробранова печка и фрижидер. Шејкерот има практична вага во милилитри (ml) и унци (oz). Изработен е од висококвалитетен полипропилен ПП кој е во согласност со прописите за храна и не содржи штетни BPA и DEHP.

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Придобивки

  • Идеален за сите видови на пијалоци
  • Нема истекување на вода
  • Заоблен екран за да се избегнат грутки
  • Оценета скала во ml и oz
  • Произведено од висококвалитетен полипропилен с.п
  • Отпорен на кршење, безбеден за миење садови, микробранови и фрижидер
  • Нетоксична пластика без BPA (Бисфенол А)
  • Во согласност со прописите за храна
  • Пластика од европско производство

Дополнителни информации

Боја

Black-Yellow, Blue, Red, Yellow

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Nutrend Shaker 600 ml Powerhouse Nutrition Macedonia
Гледате: Nutrend Shaker, 600ml 190 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори