Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Xtend SmartShake, 800ml

Бренд:
Шифра: N/A

290 ден

Smart Shake е висококвалитетен шејкер со 800ml (600ml за течности) и долна преграда (200ml) за складирање апчиња и прашоци.

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Изработен е од пластика без BPA и е 100% отпорен на протекување. Можете да го користите секојдневно, да го чувате во замрзнувач, да ја загреете содржината во микробранова печка и потоа да ја исплакнете во машина за миење садови. Тој е дизајниран за реален живот.

Каде и да одите, земете го вашиот SmartShake со вас. Благодарение на преградите можете да складирате повеќе порции од вашите додатоци во исхраната: креатин, протеини, витамини, капсули, додатоци пред или после вежбање. Безбедно во машина за миење садови, микробранова печка и замрзнувач.

Уникатниот дизајн на SmartShake е компактен и лесен. И благодарение на ситото што може да се прицврсти, нема лабави делови.

Дополнителни информации

Боја

Translucent White

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: Xtend SmartShake, 800ml 290 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори