Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Недостапно

Trec Nutrition Boogieman 700ml Shaker

Бренд:
Шифра: N/A

190 ден

Класичен подобрен шејкер изработен од флексибилни материјали со капак со навој и специјализирана цедалка во атрактивни бои.

  • Капацитет од 700 ml
  • Совршено вклопување на сите елементи
  • Не протекување
  • Иновативна цедалка благодарение на која шеиците имаат совршено униформа конзистентност.

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

SHAKER TREC TEAM RED BOOGIEMAN за подготовка на хранливи материи со капацитет од 700 ml.

За производство беа користени два нови типа на флексибилен материјал, што обезбедува совршено вклопување на сите елементи. И капакот и завртката на устата се навртуваат на конецот. Благодарение на тој концепт, тоа придонесува шејкерот да биде цврсто затегнат, а неговата содржина не протекува. Моделот е опремен со иновативна свиткана цедалка со шестоаголни отвори, што ви овозможува да добиете шеици со исклучително униформа и кремаста конзистентност.

Земја на потекло: Trec Nutrition Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Полска.

Дополнителни информации

Боја

Black, Red

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

error:
Кошничка затвори