Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Trec Nutrition Shaker 500ml Stronger Together

Бренд:
Шифра: N/A

290 ден

Шејкерот е суштински додаток за сите кои се занимаваат со здрава и атлетска фигура. Потребен е за правилна подготовка на суплементи во прав како протеин или креатин. Овој шејкер е совршен за работа!

Капацитет: 500 ml

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Значајна предност на овој шејкер е контејнерот кој се наоѓа на дното. Можете да складирате додатоци во капсули, таблети или прав во него.
Благодарение на овој шејкер, вашата дневна суплементација ќе стане поудобна!

Земја на потекло: Trec Nutrition Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Полска.

Дополнителни информации

Боја

Black, Blue, Red

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Trec Nutrition Shaker 0.5L Stronger Together
Гледате: Trec Nutrition Shaker 500ml Stronger Together 290 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори