Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Cellucor COR-Performance Creatine

Бренд:
Шифра: 2525

Original price was: 1.390 ден.Current price is: 1.090 ден.

Cellucor Cor-Performance креатин монохидрат во прав содржи без врева, без важничене… само 3,4 g креатин по порција. Тоа е главен додаток кој сите ние не го сакаме од почетокот на нашите фитнес патувања! Без разлика дали тоа е купче со вашиот cellucor пред тренинг или додаден во вашиот шејк после тренинг или само сам…тоа е 100% правилно?! Сите знаеме дека креатинот е од суштинско значење за помагање на поправка, раст и закрепнување на мускулите. Без мирис, без текстура, речиси без вкус и се меша без грутки!

Нето количина: 306 g | 90 порции

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Категорија: Tags: ,

Опис

Cellucor Cor-Performance креатин монохидрат во прав содржи без врева, без важничене… само 3,4 g креатин по порција. Тоа е главен додаток кој сите ние не го сакаме од почетокот на нашите фитнес патувања! Без разлика дали тоа е купче со вашиот cellucor пред тренинг или додаден во вашиот шејк после тренинг или само сам…тоа е 100% правилно?!

Cellucor креатин монохидрат во прав – (306 g, 90 порции)

Зошто Cellucor Creatine Monohydrate?!

  • 3,4 g креатин по порција
  • 90 порции за сервирање

 

Cellucor Creatine Monohydrate во прав – состојки и информации за исхраната:

100% креатин монохидрат
На порција од 3,4 g
Креатин монохидрат 3.4g
Креатин 3

Состојки

Микронизиран креатин монохидрат

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cellucor Cor Creatine 90 servings Powerhouse
Гледате: Cellucor COR-Performance Creatine Original price was: 1.390 ден.Current price is: 1.090 ден.
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори