Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Cellucor Cor Performance Beta-Alanine, 330g

Бренд:

Original price was: 1.390 ден.Current price is: 1.190 ден.

Отклучете го вашиот вистински потенцијал со додаток на аминокиселини кои ќе го подигнат вашето вежбање.

Нето содржина: 330g | 100 порции

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Категорија:

Опис

Cor Performance Beta-Alanine

Бета-аланин е CarnoSyn формула за бета-аланин произведена од Cellucor. Бета-аланин ги подобрува перформансите со зголемување на капацитетот за вежбање и намалување на мускулниот замор. Исто така, има антиоксидантни, имунолошки и анти-старечки својства. Можеме да добиеме бета-аланин од храна која содржи карнозин или преку суплементи.

Нутритивни вредности

Количина по порција %ДВ*
КарноСин Бета-Аланин 3.2 g **

* Процент од дневна вредност по една порција.
** Дневната вредност не е утврдена.

Состојки

CarnoSyn бета аланин.

Алергени

Може да содржи млеко и глутен.

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cellucor Cor Performance Beta-Alanine 100 servings Gym Supplements Macedonia
Гледате: Cellucor Cor Performance Beta-Alanine, 330g Original price was: 1.390 ден.Current price is: 1.190 ден.
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори