Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Applied Nutrition Shaker, 700ml

Бренд:

190 ден

Шејкерот на Applied Nutrition е совршен за мешање на вашите протеински шејкови, дури и за мешање на други додатоци на база на вода, како што се производите за Pre-Workout.

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Шејкерот има капацитет од 700 ml. Шејкерот е со мрежест вметнувач, завртка на врвот, капаче за прицврстување и дизајн отпорен на истекување. Дизајнот на шејкерот е едноставен и ергономски, а лесниот дизајн го прави совршен за носење во вашата торба за вежбање. Капакот има голем излив што овозможува лесно и брзо консумирање на вашиот мешан производ.

100% безбеден за миење во машина за садови.

Предупредување

Не користете го шејкерот врела течност. Тресењето врели течности во затворен сад може да предизвика акумулација на притисок, предизвикувајќи содржината насилно да излезе од капакот кога ќе се отвори.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Applied Nutrition Shaker 700ml Shaker Blue Powerhouse Gym Equipment Macedonia
Гледате: Applied Nutrition Shaker, 700ml 190 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори