Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Yava Labs Hazelnut Protein Spread, 350g

Бренд:

Original price was: 590 ден.Current price is: 490 ден.

Без шеќер ✔ Без палмино масло ✔

Уживајте во вкусниот и хранлив Yava Labs Protein Spread, совршен спој на вкус и здравје во секоја лажица.

Нето содржина: 350g

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Протеински крем

Секоја порција од 100 g содржи значителни 20 g протеини, првенствено од концентрат од протеин од сурутка, што го прави идеален избор за љубителите на фитнес и сите кои сакаат да додадат протеински поттик во нивната исхрана. Овој намаз е уникатно направен без додаден шеќер и палмино масло, усогласувајќи се со вашите здравствени и еколошки грижи. Без разлика дали станува збор за брза ужина, здрав десерт или додаток богат со протеини во вашите оброци, Yava Labs Protein Spread е совршен избор за уживање без чувство на вина.

Употреба

Уживајте во Yava Labs Protein Spread на тост, палачинки, овошје или директно од теглата! Исто така е одлично за додавање на допир богат со протеини на вашите рецепти за печење или смути. Разноврсно задоволство за секое време од денот, совршено е за задоволување на вашите желби за слатки и истовремено обезбедувајќи нутритивни придобивки.

Складирање

Да се ​​чува на ладно и суво место, подалеку од директна сончева светлина. По отворањето, проверете дали капакот е цврсто затворен за да се одржи свежината.

Предупредувања

Содржи млечни производи (протеин од сурутка) и може да содржи траги од јаткасти плодови и соја; не е погоден за лица со алергии на овие состојки. Прекумерното консумирање може да има лаксативно дејство. Не е наменет за употреба како единствен извор на исхрана.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Yava Labs Hazelnut Protein Spread 350g Proteinski Krem od Lesnik
Гледате: Yava Labs Hazelnut Protein Spread, 350g Original price was: 590 ден.Current price is: 490 ден.
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори