Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

BioTechUSA Wave + Shaker

Бренд:
Шифра: N/A

350 ден

Компактен шејкер со капацитет од 600ml (+200ml+150ml)

 

 

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Wave + е нов шејкер со три елементи за складирање, во кој можете да складирате не само прашоци за додатоци во исхраната, туку дури и таблети. Лесни за прицврстување, завртување, покрив отпорен на истекување и елементи за складирање.

  • Компактен шејкер со капацитет од 600ml (+200ml+150ml)
  • Прилагодена брава за бајонет со долен сад од 150 ml (развиена за чување прашоци и таблети)
  • Популарен дизајн, конструкција без протекување
  • Направено од БПА и пластика без токсини (произведено во ЕУ)

Дополнителни информации

Боја

Black, Blue, Magenta

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: BioTechUSA Wave + Shaker 350 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори