Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Yamamoto Tau POWDER 300g

Бренд:

990 ден

Tau POWDER е додаток во исхраната кој обезбедува 500 mg таурин во дневна доза. Се препорачуваза спортисти и лица кои имаат интензивни физички активности.

  • Бесплатна достава над 2000 ден
  • Достава во Скопје уште истиот ден
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при подигнување на нарачката
Категорија

Опис

Tau POWDER

БЕЗ ВКУС | 600 дози | 300 нето тежина

Додаток во исхраната

Tau POWDER е додаток во исхраната кој обезбедува 500 mg таурин во дневна доза. Се препорачуваза спортисти и лица кои имаат интензивни физички активности.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Yamamoto Tau POWDER 300g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледате: Yamamoto Tau POWDER 300g 990 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори