Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Samurai Shadow Beta Creatine, 325g

Бренд:
Шифра: N/A

1.190 ден

Beta Creatine е производ кој на лицата што се бават со интензивни физички вежби им обезбедува популарни хранливи компоненти како што се: креатин монохидрат и бета аланин. Креатинот ги зголемува физичките перформанси за време последователни, краткотрајни, високоинтензивни физички вежби.

Нето содржина: 325g | 50 порции

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Категорија:

Опис

Beta Creatine – Додаток во исхраната – сила и издржливост

Супериорна мешавина на креатин / Бета Аланин

  • 3000mg висококвалитетен креатин монохидрат микронизиран Mesh 200
  • 2000mg Бета Аланин по порција
  • Високо ниво на енергија
  • Подобрени перформанси
  • Зголемено градење на мускулна маса
  • Зголемување на ефикасноста
  • 50 порции
  • Инстант растворање

Предупредувања

Не се препорачува за деца и бремени жени или доилки. Да се чува подалеку од дофат на деца. Лица со алергии или преосетливост на некоја од состојките не треба да го консумираат овој производ. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не ја заменуваат урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите овој производ ако страдате од проблеми со крвниот притисок или други здравствени проблеми. Неопходно е да се консултирате со лекар или експерт пред да земете каков било додаток во исхраната. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од топлина, замрзнување и влажност.

Советни информации

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте не или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Дополнителни информации

Вкусови

Cherry Lime

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Samurai Shadow Beta Creatine cherry lime 325g powerhouse mk
Гледате: Samurai Shadow Beta Creatine, 325g 1.190 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори