Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

SciTec Nutrition Extra Support Belt

Бренд:
Шифра: N/A

990 ден

Мешавина од висококвалитетна ткаенина и пластика со велкро тока. Ги држи затегнатите стомакот и грбот за да спречите каква било повреда. Поширока формација во средината за постабилен грб.

Бесплатна достава над 2000 ден
Достава во Скопје уште истиот ден
Достава низ цела Македонија
Плаќање при подигнување на нарачката

Категорија:

Опис

Табела на големини

Екстра широка подлога за грб за дополнителна удобност.

Дополнителни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: SciTec Nutrition Extra Support Belt 990 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори