-500.00 ден

BCAA JUICE ENERGY 500 GR Pink Lemonade

1,890.00 ден 1,390.00 ден

Опис

  • 6000mg BCAA по порција
  • 2000mg L глутамин по порција
  • 1000mg Citrulline Malate
  • Нема додаден шеќер
  • 100% инстант за лесно мешање
  • Најдобриот овошен вкус што некогаш сте го пробале
  • Vegan Quality Bcaa