-240.00 ден

BCAA JUICE 300gr Mango

1,090.00 ден 850.00 ден

Опис

  • 6000mg BCAA по порција
  • 3000mg L Glutamine по порција
  • Нема додаден шеќер
  • 100% инстант за лесно мешање
  • Најдобриот овошен вкус што некогаш сте го пробале
  • Vegan Quality Bcaa