Dark Light
-10%
,

Trec Whey 100 2275 gr Bag

Availability:

Out of stock


Чист протеин идеален за добивање и одржување на мускулната маса

 • Состав во доза од 30гр
 • Протеини 24.36гр,
 • Јагленихидрати 2,34 од кои шекер 0,54гр,
 • Масти 0.87гр од кои заситени 0,51гр

3.590 ден 3.990 ден

Clear
 • Чист протеин идеален за добивање и одржување на мускулната маса

  • Состав во доза од 30гр
  • Протеини 24.36гр,
  • Јагленихидрати 2,34 од кои шекер 0,54гр,
  • Масти 0.87гр од кои заситени 0,51гр
SKU: N/A Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close