Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Trec Nutrition Aminomax 6800

Бренд:

790 ден

  • Нето содржина: 160 капсули
  • Брзо апсорбирачки амино киселини
  • Амино киселини и пептиди
  • Whey Портеин Хидроизолат + Таурин + Л-Глутамин + витамин Ц + витамин Б6
  • Бесплатна достава над 2000 ден
  • Достава во Скопје уште истиот ден
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при подигнување на нарачката
Категорија

Опис

АМИНО МАКС 6800се дизајнирани за брзо пополнување на недостатокот на амино киселини по напорен. АМИНО МАКС 6800е составен од амино киселини и микропептиди добиени од веј протеин концентрат хидроизолат со значителен додаток на чист Л – Глутамин или Таурин, а сите заедно придонесуваат за добивање на идеален аминограм. АМИНО МАКС 6800е исто така подобрен со витамин Ц и витамин Б6.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: Trec Nutrition Aminomax 6800 790 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори