Dark Light
-17%
, , , , , , , ,

SAMURAI KATANA SHADOW | 500 gr Pink Lemonade


  • Максимална напумпаност
  • Максимален фокус
  • Неверојатна издржливост
  • Брз мускулен раст
  • Без додаден шекер

1.490 ден 1.790 ден

ВИСОКА КОНЦЕНТРАЦИЈА НА КОФЕИН,

НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА ДЕЦА, БРЕМЕНИ ЖЕНИ И ДОИЛКИ (195 mg / сервирање)

KATANA SHADOW со вкус на боровинка лимета. Прехрамбен производ кој содржи цитрулин малат, кофеин, таурин и бета аланин наменет да ги задоволи побарувањата за време на интензивен мускулен напор, посебно за спортисти. Производот содржи засладувач.

Инструкции за употреба: Користете како додаток во исхраната, измешајте 1 сервирање (13 g) со 250 ml ладна вода и консумирајте 30 минути пред почеток на активност. Ви препорачуваме да го користите вага за мерење на точна количина.

Внимание: Додатоците во исхраната не служиат како замена за разновидна исхрана и здрав начин на живот. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза! Чувајте надвор од дофат на деца. Кај некои лица бета-аланинот може да предизвика безопасно чувство на трнење на кожата. Висока концентрација на кофеин. Не се препорачува за деца, бремени жени и доилки (195 mg / сервирање).

Рок на употреба: означено на пакувањето во полето со лот број и рок на употреба.

Начин на чување: Чувајте во добро затворео пакување, на температура од 5-30оС. Чувајте подалеку од извор на топлина, влага и сончева светлина. Не го употребувајте повеќе од 6 месеци по отварањето.

Формулирано и произведено за:

Samurai Shadow Supplements

Произведено во ЕУ.

SHOPPING CART

close