Dark Light
-21%

Quamtrax Whey Protein 2000 gr

Availability:

Out of stock


  • Чист Whey протеин концентрат подготвен по пат на микрофилтрација
  • Одлична растворливост
  • Природен извод на БЦАА
  • Повеќе од 74% протеини во 100 гр
  • Деликатесен вкус на Cookies & Cream или Strawberry

1.890 ден 2.390 ден

Clear

Состав: ултрафилтриран протеински концентрат од сурутка, 5% обезмастено какао во прав (Theobroma cacao L.), вкусови, згуснувач (ксантанова гума), засладувач (сукралоза).

Содржина: 2 kg.

ПРОТЕИН ОД СУРУТКА. Со вкус на чоколадо. Додаток во исхраната во прав за подготовка на напиток со протеини. Со засладувач. Внимание: Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана, ниту пак здрав начин на живот. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Чувајте надвор од дофат на деца.

 

SKU: N/A Category:

SHOPPING CART

close