Dark Light
-10%
,

Protein Pancakes 750gr

Availability:

Out of stock


Деликатесни протеински палачинки

  • Содржат комплетни хранливи протеини
  • Висока протеинска содржина
  • Без додаден шекер

890 ден 990 ден

Clear

ПРОТЕИНСКИ ПАЛАЧИНКИ – вкусна мешавина од протеини за палачинки од овесна каша

Содржи целосен протеин од концентрат на протеини од сурутка, млечен прав и јајца. Протеинот игра фундаментална улога во растот на мускулите и ги одржува вашите коски здрави. Висока содржина на протеини и диетални влакна.

Нема додаден шеќер.

Содржи само природен шеќер.

 

Достапни вкусови: пита со јаболка, чоколадо,

SHOPPING CART

close