Dark Light
, , , ,

Power System Wrist Wraps


Power System професионални  бодибилдинг стегачи за зглоб

 

490 ден

Тешка еластична ткаенина наменета за зацврстување на зглобовите.

Велкро систем за лепење.

Производ наменет за хардкор вежбачи.

 

 

SHOPPING CART

close