Dark Light
-15%
, ,

PEANUT BUTTER SMOOTH 500GR

Availability:

Out of stock


Најквалитетниот 100% природен путер од кикири повторно достапен во продажба !!!
🏆Единествен со 30.8% протеин
🏆Без додаток на: Сол, Шекер и Палмино Масло
🏆100% Природен
🏆Гарантирано највисок квалитет и најдобар вкус
500гр 330мкд

330 ден 390 ден

Out of stock

SHOPPING CART

close