Dark Light
-20%
,

Optimum Protein Bar 60gr

Availability:

Out of stock


Optimum Protein Bar !!!
👉20 гр Whey Isolate, Milk Isolate, Hydro Isolate, Calcium Casein
👉Висок квалитет 👉Без додаден шекер
👉Оригинален производ 👉Најдобра цена 120мкд
👉Содржи најквалитетно Белгиско чоколадо 👉Можи да го конзумираат и вегетаријанци 👉Без додаток на палмино масло 

120 ден 150 ден

Clear

Нутритивни вредности во60 гр.:Енергетска вредност- 202kcal Масти- 5,9гр. Од кои заситени масти-3,3гр. Јаглехидрати-19гр. Шеќери-1,5гр. Полиоли-12гр. Влакна-6,5гр. Протеин -20гр. Сол-0,50гр.

Внимание: Може да содржи глутен,јајце,јаткасти плодови и кикирики. Прекумерна употреба може да има лаксативно дејство.Извор на глукоза. Да се чува на ладно,суво место подалеку од сончева светлина.

SHOPPING CART

close