Dark Light
-24%

MICELLAR CASEIN PERFECTION

Availability:

Out of stock


Micellar Casein Perfection е протеински шејк во прав со засладувачи. Micellar Casein Perfection е идеален протеински шејк за пред спиење.

1.290 ден 1.690 ден

Clear

Micellar Casein Perfection е протеински шејк во прав со засладувачи. Micellar Casein Perfection е идеален протеински шејк за пред спиење.

  • Протеините учествуваат во растот на мускулната маса.
  • Протеините учествуваат во одржувањето на мускулната маса.

 

Состав: мицеларен казеин протеин (млеко), згуснувачи (гуарова и ксантанова гума), вкус, полномасно млеко во прав, инулин, засладувачи (сукралоза, ацесулфам К).

По отворањето добро затворете. Складирајте на ладно, суво и темно место.

Сериски број и рок на употреба: означено на пакувањето.

 

SKU: N/A Category:

SHOPPING CART

close