Dark Light

Maxler 100% Isolate | 450gr

Availability:

Out of stock


• лесно сварлив протеински шејк

• 27гр протеини по порција

• природен вкус

1.090 ден

Out of stock

За да градите мускулна маса, пред се, секогаш треба да обрнете внимание на редовно внесување протеини. За разлика од јаглехидратите и мастите, вашето тело не е во можност трајно да ги чува протеините. 100% Изолат е висококвалитетен извор на протеини, има малку маснотии и шеќер, има висока содржина на аминокиселини (вклучително и БЦАА) и обезбедува брза апсорпција на протеините во крвотокот. Производот е изведен од најдоброто млеко, има одлична мешавина и неверојатен природен вкус. 100% Изолат е совршен избор за секој кој води здрав животен стил, одржува совршена форма и одржува балансирана диета.

Category:

SHOPPING CART

close