Dark Light
-17%

KFD PREMIUM WPC 80 – 900 G – вкус на ванила сладолед

Availability:

Out of stock


Premium WPC 82 Премиум протеински концентрат од сурутка. 

Why choose KFD?

Fast Delivery
Lowest Prices
Best Quality Guarantee

990 ден 1.190 ден

Out of stock

Premium WPC 82 Премиум протеински концентрат од сурутка. Содржи засладувачи.

Начин на складирање: Чувајте во затворено пакување, во сува и проветрена просторија, на собна температура. Чувајте надвор од дофат на деца.

Предупредување: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не го користете производот доколку сте алергични на некоја од состојките. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна, урамнотежена исхрана. Не се препорачува за деца под 14 години. Производот не е наменет за лица кои имаат болести на црниот дроб или бубрезите.

Category:

SHOPPING CART

close