Dark Light
-25%
, ,

KFD PREMIUM CREATINE – 500 G – Raspberry-Blueberry

Availability:

Out of stock


KFD Creatine 500gr

590 ден 790 ден

Out of stock

KFD Creatine. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи.

Состав: креатин монохидрат, регулатор на киселост: лимонска киселина, арома, засладувач: сукралоза.

Предупредување: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не го користете производот доколку сте алергични на некоја од состојките. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна, урамнотежена исхрана. Производот не е наменет за лица кои имаат болести на црниот дроб или бубрезите.

Начин на складирање: Чувајте во затворено пакување, во чиста и проветрена просторија, на собна температура. Чувајте надвор од дофат на деца.

 

SHOPPING CART

close