Dark Light
-17%
, , , , ,

KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G – сo вкус на кола лимета

Availability:

Out of stock


  • Оригинален рецепт за вкус
  • Суровини со највисок квалитет

990 ден 1.190 ден

Out of stock

KFD Citrulline. Додаток во исхраната. Содржи засладувач. Состав: Л-цитрулин малат, арома за маскирање, арома: лимета, засладувач: сукралоза.

Предупредување: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не го користете производот доколку сте алергични на некоја од состојките. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна, урамнотежена исхрана. Производот не е наменет за бремени жени, доилки и лица кои имаат болести на црниот дроб или бубрезите.

Начин на складирање: Чувајте во затворено пакување, во сува и проветрена просторија, на собна температура. Чувајте надвор од дофат на деца.

 

SHOPPING CART

close