Dark Light
,

Gym Gloves Ultra Grip – Black


Power System Фитнес нараквици

Модел Ultra Grip

590 ден

Изработени од 4 насочна структурна, еластична и лесна ткаенина.

Супериорен менаџмент на влагата, ги одржува рацете суви и удобни за време на вежбањето.

Силиконски печат на долната страна за за подобар стисок.

Изработено во материјали со врвен квалитет.

Велкро систем за затворање.

 

SHOPPING CART

close