Dark Light
-21%
, , ,

Glutamass POWDER 600 gr


Glutamass POWDER е додаток во исхраната со чист Л-глутамин во прав. Glutamass POWDER е соодветен за спортисти кои практикуваат интензивни физички вежби.

1.490 ден 1.890 ден

Glutamass POWDER

Без вкус             120 дози            600 g нето тежина

Додаток во исхраната

SHOPPING CART

close