Dark Light
-13%
, , , , , , ,

GALVANIZE FURY PUMP 330gr Juicy Apple


  • Засилувач на азотниот оксид за енергија и пумпање

1.290 ден 1.490 ден

FURY PUMP

Засилувач на азотниот оксид за енергија и пумпање

Со вкус на манго

     330 g нето тежина 3 g креатин 3,6 g засилувач на азотен оксид 30 сервирања

Fury Pump е додаток на исхраната за пиење во прав со засладувачи и вкус на манго. Содржината на креатин ги засилува физичките перформанси во последователни краткотрајни вежби со висок интензитет – (со дневен внес од најмалку 3 g), додека витаминот Б6 има синергетско влијание преку придонесување кон нормалниот енергетски метаболизам*. Оваа формула, исто така, е збогатена со голем број на билни екстракти, бета-аланин, Л-карнитин и други амино киселини.* Овие здравствени барања се одобрени од Европската агенција за безбедност на храната (EFSA) и Европската комисија (ЕК).

Внимание: Да се чува подалеку од дофат на деца. Производот не служи како замена за разновидна балансирана исхрана. Користете го за дополнување на урамнотежена исхрана. Не користете повеќе од препорачаната доза. Бета-аланинот може да предизвика безопасно чувство на трнење на кожата. Овој производ содржи модификатор на апсорпција кој може да влијае на вашите лекови.

Информации за алергени: Производот е изработен во објект во кој се преработуваат производи кои содржат: млеко, јајца, глутен, соја, кикирики, јаткасто овошје, риба и ракови.

SHOPPING CART

close