Dark Light
-25%
, ,

GALVANIZE 100 ISOLATE | 700 gr 28 servings


100 ИСОЛАТ е одличен избор за:

🔥100 Isolate CFM® Volactive®
👉100% патентирана форма на изолат ЦФМ со додаток на Л Глутамин
😮Изработен од 100% Volactive® суровина со највисок квалитет во светот
😋Неодолив вкус
😏Нула шекер, јагленихидрати и масти

  • оние кои бараат извор на висок квалитет на протеини
  • спортисти со големи очекувања
  • поединци кои се едноставно на диета

1.490 ден 1.990 ден

Clear

100 Isolate е протеински напиток со вкус на ванила во прав со засладувачи. Научно е докажано дека комбинацијата на интензивни физички вежби и зголемен внес на протеини доведува до раст и одржување на мускулната маса и одржување на нормални коски*. Покрај работењето само со висококвалитетни производители на суровини, ние ги тестираме нашите протеини преку ригорозни анализи, што резултира со производ кој исто така има одличен вкус.

*Овие здравствени тврдења се одобрени од Европската агенција за безбедност на храна (EFSA) и Европската комисија (ЕК).

Внимание: Да се чува подалеку од дофат на деца. Производот не служи како замена за разновидна балансирана исхрана. Користете го за дополнување на урамнотежена исхрана.

Информации за алергени: Производот е изработен во објект во кој се преработуваат производи кои содржат: млеко, јајца, глутен, соја, кикирики, јаткасто овошје, риба и ракови.

SHOPPING CART

close