Dark Light
-22%
,

Florida Stringer Tank Top Black/White

Availability:

Out of stock


Оваа навистина комфортна маица, овозможува опуштено движење и е иделна за тренинзи како во внатрешни услови така и надворешни. На задниот дел е ткаена од модерна мрежа со црн принт. Во прилог овој стрингер е опремен со рефлекирачки Gorilla Wear логоа, со што може да се користи и при џогирање навечер.

1.290 ден 1.660 ден

Out of stock

Florida Stringer Tank Top – Black/White

Оваа навистина комфортна маица, овозможува опуштено движење и е иделна за тренинзи како во внатрешни услови така и надворешни. На задниот дел е ткаена од модерна мрежа со црн принт. Во прилог овој стрингер е опремен со рефлекирачки Gorilla Wear логоа, со што може да се користи и при џогирање навечер.

100% полиестер

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

 

 

SHOPPING CART

close