Dark Light
-27%
,

EXTREME REGENERATE GEL | Lemon

Availability:

Out of stock


  • Декстроза – малтодекстрин –
  • ВСАА – хидролизиран колаген –
  • Л-глутамин

110 ден 150 ден

Out of stock

Extreme Regenerate Gel

По тренинг

90 g / 2 порции

Декстроза – малтодекстрин – ВСАА – хидролизиран колаген – Л-глутамин

– Л-аргинин хидрохлорид – три креатин малат – магнезиум

Нето тежина 90 g. Extreme Regenerate Gel. Додаток во исхраната. Со вкус на лимон. Содржи шеќери и засладувачи.

SHOPPING CART

close